Podwyżki płac w Grupie ENERGA w 2024r.

Utworzono: piątek, 19, styczeń 2024 17:49

W dniu 17 stycznia 2024r w Gdańsku zostało podpisane porozumienie zbiorowe w sprawie określenia wzrostu płac w Grupie ENERGA. Porozumienie podpisało 25 pracodawców, a ze strony społecznej 33 organizacje związkowe.

Uzgodniono wzrost wynagrodzeń zasadniczych od 01 stycznia 2024r. oraz dodatkową pulę uznaniową od 01 lipca 2014r.. Ponadto uzgodniono wysokość świadczeń świątecznych i kart zakupowych ORLEN.

17 stycznia 2024r odbyło się także spotkanie robocze pracodawców EOP ze związkami zawodowymi w sprawie ujednolicenia zasad wynagradzania w Oddziałach ENERGA-OPERATOR SA. Szczegóły dot. w/w spraw uzyskają członkowie NSZZ "Solidarność" od swoich Przewodniczących.