Sprawdź polityka

Drukuj E-mail
Utworzono: czwartek, 08, maj 2014 10:56

 

Jesteście Państwo w miejscu, gdzie każdy może sprawdzić jak poseł czy senator z jego okręgu głosował w sprawach najważniejszych z punktu widzenia spraw pracowniczych, społecznych i obywatelskich. Czy dotrzymał swoich przedwyborczych obietnic. Czy działał w interesie swoich wyborców.

Takie informacje są oczywiście dostępne na stronach sejmu i senatu. Ale głosowań jest dużo i giną w nich tematy, które nas najbardziej dotyczą. Dzięki niej można skontrolować naszego reprezentanta jak głosował w sprawie wieku emerytalnego, kodeksu pracy, ustawy o zgromadzeniach. Jak zachował się wobec naszych obywatelskich wniosków referendalnych dot. wieku emerytalnego czy obowiązku szkolnego 6-latków. Dzięki tej wiedzy będziecie mogli Państwo bardziej świadomie podejmować decyzje wyborcze.

Jako społeczeństwo musimy doprowadzić do sytuacji, gdzie politycy będą bardziej bali się wyborców, niż szefa swojej partii. Żeby politycy wykonywali wolę społeczeństwa, a działali na rzecz interesu swojej partii.

W bieżących wyborach do Europarlamentu startuje blisko 120 posłów i senatorów.  Zobacz jak głosowali w Polsce. Jest pewne, że tak samo będą głosować w Parlamencie Europejskim. Sprawdź, czy tego chcesz. Sprawdź i podejmij świadomą decyzję.

Posłowie Okręgu Wyborczego Kaliskiego

Senatorowie Okręgu Wyborczego Kalisz/Kalisz

Senatorowie Okręgu Wyborczego Ostrów Wielkopolski/Kalisz

Posłowie Okręgu Wyborczego Konińskiego

Senatorowie Okręgu Wyborczego Konin/Konin

Senatorowie Okręgu Wyborczego Gniezno/Konin

 

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki